Převzali jsme zavedenou celostátní síť reklamních CLV ploch, které jsou instalované na čerpacích stanicích. Tyto plochy jsou „trochu přerostlé“ CLV. Jejich rozměr je 1,6 x 2,0 m – tedy výrazně větší než klasické CLV. To je výhoda a plochy tak určitě nepřehlédnete. A navíc jsou vždy prosvětlené.

Tyto CLV plochy určitě znáte a často vídáte nejen na čerpacích stanicích, ale všimnete si jich i při pohybu po městě. Plochy jsou vždy situované kolmo k přilehlé komunikaci a ve velkém případě jsou v městské aglomeraci a tedy fungují tak jako jiná CLV nebo billboardy.

Nyní provozujeme 230 ploch po celé ČR ve více jak 70 městech. A stále síť rozšiřujeme o další lokality. S takovýmto množstvím a pokrytím zrealizujete skvělou celostátní OOH kampaň. Chtěli by jste to také vyzkoušet? Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku, stačí, když nám jen pošlete jednoduchou zprávu.

„Tyto plochy jsou „trochu přerostlé“ CLV. Jejich rozměr je 1,6 x 2,0 m – tedy výrazně větší než klasické CLV. A vždy prosvětlené“

Další novinky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas.